Jak Witaminy I Minerały Pomagają Ci Każdego Dnia

Więc, jak oni to robią? Ci zdrowi, szczęśliwi ludzie, których widzisz na siłowni lub frolicking na plaży. Jaki jest sekret, który wiedzą, że nie? Faktem jest, że są one za pomocą witamin i suplementów, aby zwiększyć ich nastrój, energii i zdrowia. Aby dowiedzieć się więcej, czytaj dalej.

Im bardziej zbilansowana dieta, tym więcej niezbędnych witamin, które zużyjesz. Zaleca się, aby jeść co najmniej pięć porcji warzyw i owoców dziennie. Jeśli okaże się, że nie jest to możliwe, to jest dobry pomysł, aby wziąć suplement witaminy i minerałów.

Jeśli zdecydujesz się wziąć multiwitaminę, upewnij się, że wybierasz właściwą. Niektóre multiwitaminy nie zawierają wszystkich witamin i minerałów, które naprawdę przynoszą korzyści osobie. Pamiętaj, aby szukać multiwitaminy, która zawiera witaminy A, B1, B2, B3, B5, B6, B7, B9, B12, C, D, E i K. Powinien również mieć minerały cynku, selenu, chromu, miedzi, molibdenu i magnezu.

Koenzym Q-10 jest stosowany w leczeniu chorób serca i naczyń, w tym angina, zastoinowej niewydolności serca, Cukrzyca, choroby dziąseł i wysokie ciśnienie krwi. Ta potężna formuła wzmacnia układ odpornościowy i zwiększa energię. Pacjenci mogą naturalnie uzyskać substancję w owocach morza i mięsie; Jednak, większość wolą wziąć koenzym Q-10 suplement.

Witamina B9 jest niezbędną witaminą dla kobiet. Zmniejszy wysokie ciśnienie krwi, zapobiega chorobom serca, i pomaga zmniejszyć utratę pamięci. Sok pomarańczowy, jajka, melony, ciemnozielone warzywa i truskawki to wspaniałe pokarmy, które mają wysoki poziom witaminy B9. Wiele suplementów witaminowych są formułowane dla kobiet z dodatkowych stężeń B9.

Teraz, gdy wiesz tak wiele o witamin i minerałów, ludzie zaczną się zastanawiać, co tajne wiesz, że nie! Oznacza to, że tylko wtedy, gdy zaczniesz korzystać z tych wskazówek w swoim życiu, oczywiście. Tworzenie schematu suplement i trzymać się go i będziesz promienieje z wielkim zdrowia wkrótce!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *